Etiket Basımı - Etiket Fiyatları - Etiket Tasarımları - Sticker Çıkartma Etiket - Yapışkanlı Etiket

Etiket - Sticker - Etiket Baskı Fiyatları - Sticker Fiyatları

Fiyat Tablomuz & Tasarım Örneklerimiz


Sticker (Çıkartma) 84 x 51 ebadında, dış yüzeyi parlak selefon kaplı, dış etkenlerden etkilenmez sticker
Sticker (Çıkartma) Adet Sticker (Çıkartma) Fiyat
1.000 40,00 TL
Büyük Boy Sticker Araç üzerine, kapısına yapıştırılabilen, renkli, digital baskılı
Büyük Boy Sticker Adet Büyük Boy Sticker Fiyat
1 35,00 TL
Çıkarma Etiket - Parlak Kuşe 90 gr - 85 x 53 mm Ebat Etiket Fiyatları - Etiket
Çıkartma Etiket Adet Çıkartma Etiket Fiyat
1000 45,00 TL
2000 65,00 TL
5000 120,00 TL
Çıkartma Etiket (A5) - Parlak Kuşe 90 gr - 14 x 20 cm Ebat Etiket Fiyatları - Etiket
Çıkartma Etiket Adet Çıkartma Etiket Fiyat
1000 170,00 TL
2000 240,00 TL
5000 540,00 TL
Karton Etiket (Tasarım ve Baskı) - Selefonlu - Yaldız Baskılı - Gofreli Etiket
Çıkartma Etiket Adet Çıkartma Etiket Fiyat
Fiyatı Telefon ile Alınız. Fiyatı Telefon ile Alınız.
Fiyatı Telefon ile Alınız. Fiyatı Telefon ile Alınız.
Fiyatı Telefon ile Alınız. Fiyatı Telefon ile Alınız.

Sticker (Çıkartma Etiket)

Genelde sadece reklam amacı ile üretilen etiketlerin üzerinde, ürünün üretiliş tarihi ve üreten firmaya ait iletişim bilgileri gibi bir çok bilgi yer alır. Bu yapıştırma ürünler sayesinde büyük bir tanıtım yapabilirsiniz. Sticker yada etiketler, kendi içerisinde barkodlu, kapatıcı, şeffaf, fiyat etiketi ve içten yapışmalı olmak üzere bir çok kategoriye ayrılır. Bu kategoriler etikette verilmek istenen bilgiye ve etiketin basımına göre oluşmaktadır.

Etiketler reklam amacının yanında ayrıca ürünün tanıtımını da yapar ve fiyat bilgisi gibi çeşitli bilgiler sunar. Tüketici açısından bakıldığında etiketlerin ne denli büyük bir reklam aracı olduğunu kolaylıkla anlaşılabilir. Etiketler genelde yapışkanlı üretilse de, istenildiğinde yapışkansız olarak da üretilebilmektedir. Daha çok tercih edilen yapışkanlı etiketler 1. hamur kağıtlara ofset veya serigraf baskı yapılarak üretilir. Yapışkansız yada diğer adıyla damla etiketler ise genelde tekstilde kullanılırlar. Kıyafetler gibi ürünlerin üzerine dikilir yada çeşitli yapışkanlar ile tutturulurlar. Etiketler iç ve dış ortamlar için özel olarak üretilir. Eğer iç mekanlarda kullanılacaksa kağıt etiketler tercih edilebilir. Ama dış mekanlar için kağıt etiketler önerilmez. Dışarıda kullanıldığı taktirde güneş ve yağmurun etkisi ile giderek daha kötü olurlar. Kuşe kağıda yapılan bu baskılar toplu basımlarda düşük maliyetler ile üretilebilir. Bu etiketlerde 4 renge kadar baskı yapılabilir olup selefon uygulanabilmektedir. Eğer dış ortamda da dayanıklı etiketler istiyorsanız tek yada 4 renk kullanılan bilen serigraf baskılı etiketler kullanabilirsiniz. Her ortama dayanıklı yapılan damla etiketler ise özellikle dış ortamlarda oldukça dayanıklıdır. İstenilen her ortamda kullanılabilirler. Damla etiketler de baskı işlemi tamamlandıktan sonra şeffaf bir kimyasal madde kullanılarak damla görüntüsü verilir. Teknolojinin yaygın olarak kullanılması ile çıkan bir etiket türü de CD etiketleridir. CD etiketler bir grafiker tarafından tasarlanan model beğenilir ise basıma geçilir. Basımda ofset baskı ve özel bıçakla kesim işlemi uygulanır. Bu şekilde üretilen etiketler daha sonra CD'lerin üzerine yapıştırılır. Etiket baskılar istediğiniz şekilde kesilebilir. Yani kare, yuvarlar veya dikdörtgen kesimler isterseniz baskı işlemi bu yönde sağlanabilir. Bu etiketler iç ve dış ortama karşıda dayanıklıdır. Adet konusunda sınır bulunmaz. Adet sayısı artıkça fiyatta o derece düşer. Etiketlerde en çok kuşe kullanılır. Dört renge kadar baskı yapılabilir. Ayrıca karton etiketlerde gofre, yaldız ve selefon uygulaması yapılabilir. Etiket basılmadan önce bilgisayar üzerinde tasalanarak ebatları belirlenir ardından renk ve kağıt seçimi yapılarak ofset baskı gerçekleştirilir.

Fotoğraf kalitesi baskılar ile size en iyi etiket baskı imkanını veriyoruz. İstediğiniz adet ve renkte etiket baskılarını yaptırabilirsiniz.

sticker,çıkartma etiket,yapışkanlı etiket,etiket baskı,etiket basımı,etiket fiyatları,etiket basımı istanbul,etiket basımı topkapı,etiket basımı dijital baskı

© Tüm Hakları Saklıdır MatbaaShow

Scroll To Top